topbanner4.png

Podpis elektroniczny

Zachęcamy wszystkie firmy do wprowadzenia i rozwinięcia systemu elektronicznego obiegu dokumentów z wykorzystaniem możliwości podpisu elektronicznego. To nowoczesne rozwiązanie sprzyja zarówno ekonomicznemu, jak i ekologicznemu aspektowi działalności.

 

Najważniejsze korzyści:

  • korzystna cena podpisu elektronicznego
  • łatwy kontakt drogą elektroniczną z ZUS-em, np. w celu podpisania deklaracji lub wniosku o wydanie zaświadczenia o niezaleganiu ze składkami na ubezpieczenie
  • podpisywanie urzędowej korespondencji z podmiotami administracji publicznej
  • pozyskiwanie wpisów elektronicznych dotyczących podmiotów gospodarczych wpisanych do Krajowego Rejestru Sądowego
  • możliwość uczestnictwa w aukcjach i przetargach internetowych

 

Zapraszamy do zapoznania się z zasadami nabycia certyfikatów kwalifikowanych. Firma Ramzes jest certyfikowanym partnerem Krajowej Izby Rozliczeniowej i oferuje zestaw Szafir, stworzony przez tę firmę w konkurencyjnej cenie.

W niniejszym dziale znajdą Państwo informacje o podpisie elektronicznym, ceny oraz zamówienie zestawu.
 

W razie jakichkolwiek pytań bądź niejasności, prosimy o kontakt pod numerem 22 460 5 460.

 

Podpis elektroniczny jest traktowany jako równoważny dla podpisu własnoręcznego od 2001 roku (pod kątem skutków prawnych). Jest to ogromne uproszczenie i zminimalizowanie czasu poświęcanego na sprawy formalne, co jest wyjątkowo istotne w przypadku działalności gospodarczej prowadzonej samodzielnie, wymagającej licznych podpisów oraz wysyłki licznych dokumentów. Ponadto dzięki temu, że cena za podpis elektroniczny jest obecnie korzystna, wdrożenie tego rozwiązania nie wiąże się z dużymi kosztami.

Należy również pamiętać, że kwalifikowany podpis elektroniczny jest przypisany do każdego indywidualnie i tak jak podpis własnoręczny jest niepowtarzalny oraz unikalny. Dlatego w przypadku certyfikatów wyrabianych dla firmy konieczne jest przypisanie go jednoznacznie do osoby, która będzie się nim posługiwać. I tak - jeżeli w jednej firmie dwie osoby zajmują się dokumentami ubezpieczeniowymi i kontaktem z ZUS, certyfikat na podpisy elektronicznie powinien być wystawiony na każdą z nich imiennie.Zobacz także
Czy wiesz, że ...
Sprawdź ofertę

poleć stronę drukuj do góry


Copyright © 2013 by Ramzes Sp. z o.o.

Projekt strony www  WHITEart
TYTUŁ OKNA

Czytam dane, proszę czekać...
  NAPISZ NAM CZEGO SZUKASZ.
  SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ
  W PRZECIĄGU 2 DNI ROBOCZYCH.
* Imię i nazwisko lub nazwa firmy:
* Adres e-mail:
* Nr telefonu:
* Treść zapytania:
loading
Dziękujemy!

Twoja wiadomość została pomyślnie wysłana.

Skontaktujemy się z Tobą
w ciągu 2 dni roboczych.

Zespół firmy Ramzes