logo Ramzes
www.ramzes.pl

Ramzes Sp. z o.o.
 tel.: 22 460 5 460
faks: 22 465 1 465

sprzedaz@ramzes.pl
serwis@ramzes.pl


Zmiany w systemie połączeń z działem serwisu

Z przyjemnością informujemy, że w najbliższym czasie uruchomimy nowy system połączeń, umożliwiający jeszcze szybszy kontakt z działem technicznym.
Wybór konsultanta oraz weryfikacja posiadanych przez klienta uprawnień odbywać się będzie całkowicie automatycznie po wprowadzeniu numeru klienta.

Znajdą go Państwo na dokumencie licencyjnym oraz w używanym programie.
Automat zostanie uruchomiony w najbliższych dniach. Jesteśmy przekonani, że korzystnie wpłynie na jakość naszej obsługi klienta. Niemniej liczymy na Państwa wyrozumiałość w pierwszych dniach działania nowego systemu, w przypadku ewentualnych trudności.
Będziemy wdzięczni na wszelkie Państwa uwagi. Prosimy kierować je pod adresem: ekd@ramzes.pl

Numer klienta na fakturze VAT

Z uwagi na wdrożenie systemu automatycznego księgowania wyciągów bankowych, prosimy o stosowanie szablonu opisu przelewu środków przelewanych na nasze konto.
Należy w nim zawrzeć numer klienta oraz opłacanego dokumentu.

Dokładny tekst jaki należy wpisać w poleceniu przelewu umieszczony jest pod kwotą do zapłaty.

Uwagi na fakturach firmy Ramzes

Dyżurujemy w soboty

Przypominamy, iż pozostajemy do Państwa dyspozycji także w soboty.
Dla Państwa wygody uruchomiliśmy dwa oddzielne telefony kontaktowe umożliwiające połączenie z przedstawicielem serwisu (697 394 566) i działu sprzedaży (532 393 961).
Zapraszamy do kontaktu w godzinach 10.00 - 14.00.

Wybierz nową grafikę Raportów-OnLine

Zapraszamy udziału w króciutkiej ankiecie dotyczącej nowego wyglądu strony Raportów-OnLine.

Na stronie - https://www.ramzes.pl/ankieta-raporty-online - znajdziecie Państwo podgląd dwóch naszych propozycji oraz sekcję do głosowania. Aby oddać swój głos wystarczy nacisnąć klawisz pod wybraną grafiką.
Zachęcając do współtworzenia nowego narzędzia kierowanego do biur rachunkowych, dziękujemy za poświęcony nam czas i możliwość poznania Państwa opinii.


Zadanie konkursowe:

Jaki numer należy podać podczas automatycznej weryfikacji przed połączeniem z serwisem?

Dwie pierwsze oraz dwie ostatnie osoby, które udzielą poprawnej odpowiedzi 30.11.2011, wysyłając mail pod adresem: sprzedaz@ramzes.pl otrzymają firmowy upominek.


Niniejszy mail został wysłany do klientów firmy Ramzes, którzy przekazali nam adres mailowy i wyrazili zgodę na otrzymywanie newsletterów. W przypadku chęci rezygnacji z jego otrzymywania, prosimy wysłać taką informację pod adresem: sprzedaz@ramzes.pl.