Zamów indywidualną ofertę!

Szanowni Państwo,
Po wycofaniu wsparcia dla PKPiR, Ryczałtu i Płac Classic przyszedł czas na pozostałe programy z serii Classic.

Pragniemy zapowiedzieć, że Amortyzacja i Księgi Handlowe Classic będą wspierane do końca 2015 roku, umożliwiając Państwu zakończenie obecnego roku księgowego. Po roku 2015 wsparcie do tych programów wygasa i systemy te nie będą modyfikowane.

 

Chcę wiedzieć więcej >>>

 

Dlaczego wycofujemy Classic?
Jak zapewne Państwo wiecie, decyzja o zamknięciu linii Classikowej jest spowodowana ograniczeniami technologicznymi. Systemy te postały wiele lat temu, uwzględniając ówczesny stan prawny i standardy programistyczne. Ubogie możliwości tej technologii dalece ograniczają rozwój funkcjonalny programów i niosą obawę o bezpieczeństwo pracy.

Co dalej?
Proponujemy Państwu wymianę systemów Classikowych na odpowiedniki w Aplikacji Ramzes. Zapewniamy, że dołożyliśmy starań, aby sposób oraz zakres danych importowanych do nowych programów ułatwił Państwu rozpoczęcie pracy. Przygotowujemy dla Państwa cykl spotkań oraz szkoleń, przybliżających proces przejścia i pracę na nowym programie. Ponadto rozpoczynamy akcję informacji telefonicznej, tak z każdym z Państwa skontaktować się osobiście i odpowiedzieć na ewentualne pytania związane z wymianą.

Mamy świadomość, że poznanie nowego programu (zwłaszcza Ksiąg Handlowych) i wdrożenie go w firmie wymaga zaangażowania Państwa uwagi i czasu. Doświadczenie poprzednich wymian pokazało, że warto podjąć to wyzwanie. Badani przez nas użytkownicy Ramzes PKPiR, którzy zakończyli pracę na Classiku, ocenili proces wymiany systemów na 4*). Dzięki ich zaangażowaniu wypracowaliśmy wiele mechanizmów, z których wspólnie będziemy mogli korzystać przy obecnej wymianie.

 

Proszę o kontakt >>>

 

*) Na podstawie ankiety przeprowadzonej w kwietniu br. Średnia ocen od 1 do 6 przyznanych procesowi wymiany oprogramowania to 4,03. Więcej:

 

Zobacz także:

  Wysyłaj swoim klientom automatyczne SMS-y z Aplikacji!

 
  Czeka Cię zakup kasy fiskalnej? Zobacz Posnet w Ramzesie!

 
  Już nie musisz wpisywać faktur. Teraz robi to SaldeoSMART!


Pozostajemy do Państwa dyspozycji,
zespół firmy Ramzes

logo Ramzes

Ramzes Sp. z o.o.
ul. Fasolowa 31A, 02-482 Warszawa
tel.: 22 460 5 460, faks: 22 465 1 465
sprzedaz@ramzes.pl, serwis@ramzes.pl
http://www.ramzes.pl


Niniejszy mail został wysłany do klientów firmy Ramzes, którzy przekazali nam adres mailowy i wyrazili zgodę na otrzymywanie newsletterów. W przypadku chęci rezygnacji z jego otrzymywania, prosimy wysłać taką informację na adres: sprzedaz@ramzes.pl.